VII З’їзд Федерації профспілок України.

ФПУ1
ГІДНІСТЬ – ЛЮДИНІ, ПРАЦЮ – УКРАЇНІ, ДОБРОБУТ – РОДИНІ під таким гаслом пройшов VII З’їзд Федерації профспілок України.

IMG_1521

     24 березня 2016 року у Києві відбувся VII з’їзд Федерації профспілок України – найчисельнішого національного профоб’єднання, що об’єднує у своїх лавах 6,4 млн. членів профспілок.
   До участі у форумі були запрошені Президент України П.Порошенко, Прем’єр-міністр України А.Яценюк, Голова Верховної Ради України В.Гройсман, керівники об’єднань роботодавців, представники МОП та інших закордонних представництв в Україні.
   У роботі з’їзду взяли участь 1000 осіб – делегати від 43 всеукраїнських профспілок та усіх регіональних профоб’єднань, запрошені від міжнародних профспілкових об’єднань та національних профцентрів зарубіжних країн, керівники центральних органів державної влади і місцевого самоврядування.
  Олександр Семенович Осадчий був делегатом VII З’їзду Федерації профспілок України та  обраний до складу редакційної комісії VII З’їзду ФПУ з доопрацювання проекту постанову “Про звіт РадиФУП з квітня 2011 року – березень 2016 року та Стратегію діяльності ФПУ на 2016-2021 роки “Європейський вибір” та резолюцій.
 IMG_1445

Читати далі …

ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ

gxbM8_QbipQ

   12 березня студенти 12 групи факультету української філології разом із куратором З. І. Комаровою відвідали визначні історико-культурні місця за маршрутом с. Шевченкове – с.  Моринці – м. Канів.

KaraqJi8NIY

  У с. Шевченковому (раніше с. Керелівка) веселу компанію сумними бронзовими очима зустрів тринадцятирічний Тарасик Шевченко. За пам’ятником розташувалися сільська біла хатина під солом’яною стріхою, копія тієї, у якій жив малий Тарас, та дерев’яна криниця.

QHMIss16B1w Читати далі …

Відкритий лист Ради Федерації професійних спілок України до Президента України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, працівників – застрахованих осіб у фондах соціального страхування

Р_10_9_Про відкритий лист Ради ФПУ до Президента та ін щодо застрахованих осіб (1)

profkom

FB_20160304_11_52_04_Saved_Picture