Експозиція до Дня Героїв Небесної Сотні «На лінії вогню»

     20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих, студенти 22 групи історичного факультету підготували тематичну експозицію «На лінії вогню». Експозиція складалася з кількох розділів, які інформували про події, що сколихнули увесь світ.

3

12768085_924290341018874_1654598906_o  12755334_924290334352208_2019034951_o

Профспілка дбає про оздоровлення та відпочинок працівників та студентів.

   Турбота про здоров’я  працівників та студентів  є одним з пріоритетних  завдань  Ректорату та Профспілки УДПУ імені Павла Тичини. Збереження здоров’я, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку.
Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” внесено зміни до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок”.
   З 1 січня 2015 року  оздоровлення працівників та студентів  здійснюється за рахунок коштів  Ректората та Профкому УДПУ (відповідно до колективного договору), а саме в розмірі від 40 до 100%. Відповідно в 2015 році біля 30 осіб, а  за 2 місяці 2016 року – 10 осіб мали можливість оздоровитися та відпочити в пансіонаті “Пролісок”.

IMG_3243

   Пансіонат «Пролісок», який належить Львівській обласній організації профспілки працівників освіти і науки України, розташований у Трускавці – мальовничому курорті  України.

9ce179bd72b9d70c2e863f86590585cc

 

Читати далі …

УВАГА! Як вберегтися від грипу

16012016_1  МОЗ України закликає кожного громадянина поставитися відповідально до власного здоров`я і слідувати правилам поведінки в період підвищення рівня захворюваності на грип.
 Інформація про те, що потрібно знати про грип та як уберегтися від цього захворювання – в інфографіці, яку пропонується використовувати для розповсюдження в медичних, освітніх закладах, місцях скупчення людей.

16012016

За матеріалами прес-центру ФПУ та МОЗ України

 

Основні напрями діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки

  Профспілка працівників освіти і науки України — найчисленніше галузеве Всеукраїнське громадське об’єднання працівників освіти і науки, молоді, яка навчається, з активною громадянською позицією і переконаннями, здатне конструктивно, наполегливо відстоювати трудові права, соціально-економічні, духовні інтереси членів профспілки, використовуючи різноманітні форми і методи роботи та визнаючи найбільш перспективним і конструктивним видом соціального партнерства переговорний процес.
  Профспілка працівників освіти і науки України для досягнення своєї мети щодо здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки забезпечуватиме свою діяльність на принципах:
 • єдності, солідарності, незалежності, демократичності, відкритості, гласності та прозорості діяльності;
 • конструктивності та взаємодії з органами державної влади та органами місцевого самоврядування;
 • добровільності та взяття реальних зобов’язань;
 • взаємної поваги та пошуку компромісних рішень;
 • пріоритету узгоджувальних процедур;
 • обов’язковості дотримання досягнутих домовленостей;
 • відповідальності за виконання прийнятих зобов’язань.
             Профспілка спрямовуватиме свою діяльність на:
 • представництво трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки;
 • захист трудових прав та соціально-економічних інтересів працівників навчальних закладів та установ освіти і науки, підвищення престижу педагогічної праці, професійного рівня педагогів;
 • здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю, правовий захист членів профспілки;
 • захист соціально-економічних прав та інтересів здобувачів вищої освіти та учнівської молоді;
 • захист духовних, соціально-культурних прав та інтересів членів профспілки, їхніх сімей;
 • розвиток співпраці з іншими профспілками, посилення міжнародного співробітництва;
 • організаційне та фінансове зміцнення, інформаційне забезпечення;
 • сприяння отриманню якісної освіти, розвитку навчальних закладів.