Вітання з Новим роком!!!

1_2

Шановні працівники, ветерани та студенти!            

Обком Профспілки працівників освіти і  науки України    

сердечно вітає   Вас  

з  Новим роком  та  Різдвом  Христовим ! 

Бажаємо  Вам,  щоб  в  2016  році  працювалося  в радості,   жилося   

в мирі, злагоді та достатку,

А новорічно-різдвяні свята додавали    життєвих сил, творчого  натхнення, здоров’я, сімейного затишку, любові і  тепла.

Нехай   прийдешній   рік  засіває   кожну  родину

щастям, благополуччям, усі будні стануть справжнім святом,  наповненим щедрістю людської шани,   вдячності   і   добра!

                               Веселих   Вам   свят !                 

                   З повагою,

Голова обкому Профспілки                       О.Д.Жалдак     

Вітання зі святом Святого Миколая!!!

Вітаємо вас з днем Святого Миколая!
Це свято любові і душевної теплоти!
У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку або чарівний башмачкок, адже так приємно знайти в ньому подарунки.
Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим!
Зі святом!
Привітання-з-Святим-Миколаєм

НГ

Зимові свята розпочалися!

Wvuvma5PNw01

Фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти»

 _DSC6274 
   На базі факультету соціальної та психологічної освіти, за сприяння Управління  праці та соціального захисту населення Уманської міської ради (начальник – Кучер Галина Михайлівна, депутат Черкаської обласної ради, заслужений працівник соціальної сфери України), відбувся ІІ фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти». Організаторами заходу виступили Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» (координатор – доцент Перфільєва Майя Володимирівна) та Школа передового досвіду «Школа соціальних знань» (координатор – доцент Бондаренко Галина Василівна). На заході були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кірдан ОленаЛеонідівна; начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталія Вікторівна; директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельник Світлана Миколаївна; директор Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гущина Інна Олександрівна; керівник Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів (Центр розвитку дитини) «Пролісок» Базилевска Вікторія Вікторівна.

_DSC6237

Читати далі …

Подяка щодо підтримки позиції до Законопроекту про освіту.

   ЦК Профспілки працівників освіти і науки повідомляє, що 25.11.2015 відбулося розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, на якому обговорювався проект Закону України «Про освіту» (реєстраційний № 3491, від 19.11.2015), внесений Кабінетом Міністрів України та презентований Міністром освіти і науки України. В обговоренні проекту взяли участь народні депутати України, представники Профспілки працівників освіти науки України, а також представники громадських організацій, освітніх установ, навчальних закладів, роботодавців, батьківських комітетів.
     Голова Профспілки, висловлюючи позицію освітян, що засвідчена понад 640 тисячами їхніх особистих підписів та заявою делегатів з’їзду, виступив з негативною оцінкою законопроекту в частині фінансування освітньої галузі, гарантій в оплаті праці педагогічних, науково-педагогічних працівників та спеціалістів освіти, їхніх трудових відносин, сертифікації, робочого часу тощо.
     Після обговорення законопроекту учасниками засідання Комітетом з питань науки і освіти прийнято рішення, яким рекомендовано Верховній Раді України повернути проект закону «Про освіту» на доопрацювання суб’єкту  законодавчої ініціативи.
       У зв’язку з зазначеним просимо поінформувати членів профспілки з цього питання.
  Висловлюємо вдячність Вам, керівникам усіх організаційних ланок профспілки, вчителям, викладачам, вихователям, керівникам, іншим працівникам навчальних закладів та установ і органів освіти, студентській та учнівській молоді за підтримку позиції ЦК Профспілки, засвідчену своїми особистими підписами.
Голова Профспілки  Г.Ф.Труханов