УМАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 85!

   Осінній день подарував усім справжнє свято – наш університет відзначав 85-у річницю із часу заснування. Урочиста глядацька зала нового корпусу зібрала дружній колектив вишу, а також почесних гостей, які завітали розділити радість з нагоди ювілею: очільники міста і району, голова та члени наглядової ради, керівники навчальних закладів, вчителі та випускники університету.
   За дорученням Голови обкому профспілки працівників освіти і науки Жалдак Ольги Дем’янівни член Президії Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України  Осадчий Олександр Семенович  нагородив колектив працівників університету Почесною Грамотою Президії Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України. А також спільно з профспілкою Уманського державного педагогічного університету був вручений сертифікат на придбання комп’ютера Центру культури та дозвілля “Гаудеамус”.
    Почесними Грамотами обкому профспілки та грошовими відзнаками нагороджено викладачів Сусло Ларису Вікторівну, Балдинюк Надію Андріївну, Краснобокого Юрія Миколайовича, Побережник Ольгу Валентинівну та ветерана праці Шкваріну Стефанію Дмитрівну.

_DSC4096

_DSC4099

     Подяками ректора університету та профспілкового комітету за багаторічну сумлінну працю, самовідданість професії, якісну підготовку науково-педагогічних кадрів, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки та з нагоди 85-річчя Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нагороджені ветерани вишу: кандидат філософських  наук, доцент, голова ветеранської організації Микола Запорожець; кандидат педагогічних наук, доцент, ветеран праці Володимир Шулдик; кандидат сільськогосподарських наук, професор, ветеран праці Григорій Казидуб.
    Ректор та голова профспілкового комітету університету вручили начальнику Центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Людмилі Гекалюк сертифікат на придбання комп’ютера.

_DSC4102

_DSC4103

Подарунки в День студента!!!

    Від імені профкому  університету щиро вітаємо вас із

Міжнародним днем студента.


  Студентство завжди було і буде авангардом молоді, провідником позитивних соціальних змін, рушійною силою суспільства, активним учасником державотворення. Майбутнє України нерозривно пов’язане з вами – представниками студентської спільноти і залежить від того, наскільки активно і сумлінно ви засвоюєте світовий науково-культурний досвід, щоб втілювати в життя отримані знання та навички.
    Нехай цей святковий день стане для вас днем миру і щастя, добра і радості. Бажаємо здоров’я, натхнення, впевненості у власних силах, успів у навчанні, реалізації творчих ініціатив і високих задумів!

_DSC3176

  Голова профкому університету, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Олександр Осадчий щиро привітав студентів зі святом та разом із заступником голови профкому Інною Бабій вручили подарунок переможцям конкурсу профкому на кращу кімнату гуртожитку студентам факультету мистецтв Вероніці Скочко та Сніжані Чернець.

_DSC3178

5288e

Афіша до 85-річчя.

ISIC

isic

Що таке ISIC? Міжнародне посвідчення студента ISIC – єдине офіційно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента.

Навіщо потрібен ISIC?
Картка ISIC забезпечує Вам рівні права з місцевими студентами, Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків),
при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при придбанні товарів у магазинах, при страхуванні та багато іншого. Картка ISIC – це стиль життя.
ISIC – картка доступу до безкоштовної цілодобової лінії екстреної допомоги +44 20 8666 9205
Доступ до міжнародної пільгової системи телекомунікацій. ISIConect – пільгові тарифи, знизки до 70% на Міжнародні телефонні розмови, безкоштовна електронна пошта, голосова пошта, електронний сейф.
Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання вищих навчальних закладів.
Для оформлення картки ISIC необхідно мати:
1. Паспорт/свідоцтво про народження/посвідчення водія
2. Студентський/учнівський квиток/довідка з місця навчання/залікова книжка
3. Одну фотографію розміром 3 х 4;
4. Закордонний паспорт при його наявності.
5. Також необхідно сплатити членський внесок у розмірі 100 грн.
Термін дії картки встановлюється з вересня поточного року до кінця грудня наступного незалежно від дати оформлення картки.
Термін оформлення посвідчення ISIC у центральному офісі Асоціації становить до 5 хвилин.
Інформація про власника картки вноситься в міжнародну базу даних.
Також при оформленні картки в офісах АПОС України Ви маєте можливість підписатися на Інтернет-новини ISIC.

Рисунок1

Про позицію Профспілки щодо проекту закону “Про освіту” та збір підписів на її підтримку

  Розглянувши питання щодо законопроекту «Про освіту», низка редакцій якого розміщувалася на сайті Міністерства освіти і науки України, учасники пленуму ЦК Профспілки працівників освіти і науки України наголошують, що норми нового закону мають базуватися на визначених статтею 53 Конституції України гарантіях держави та враховувати Рекомендації ЮНЕСКО «Про становище вчителів» 1996 року і не можуть погіршувати зміст і обсяг прав освітян, що заборонено статтею 22 Конституції України.
  Учасники пленуму вважають неприпустимим підлаштування норм нового закону до вимог Міжнародного валютного фонду та їх спрямування на економію бюджету при здобутті освіти громадянами України.

Постанова №Пл-Х-3-1