Увага! Терміново!

     Ми живемо в часи постійної боротьби: мітинги, пікети, брифінги, демонстрації, акції протесту. Про ефективність кожного з цих засобів впливу на владу в інтересах трудящих можна судити по тим результатам, які ми досягли. Але цього мало.

      Нові засоби комунікації відкривають додаткові можливості достукатися до  влади, – це електронні петиції до Президента України розміщені в його Інтернет-представництві https://petition.president.gov.ua/.

    Федерація профспілок України на цей час офіційно підтримує дві електронні петиції№ 10961 “Відновити оплату санаторно-курортних путівок для працюючих за рахунок коштів соціального страхування” і № 4504 “Зупинити рейдерське захоплення санаторію “Лермонтовський”.

       Наша мета. щоб голос профспілок був почутий Главою держави і були вжиті необхідні заходи щодо вирішення існуючих проблем.

       Для цього нам потрібно діяти оперативно, за три місяці ми повинні зібрати 25000 електронних підписів, зволікати не можна ні хвилини.

1257- петиції

З повагою голова ФПУ                                                       Г.В.Осовий

 

Незабутня подорож до Львова!

       «Подорож, як найбільша і найсерйозніша наука,

дозволяє нам знов віднайти себе»
А.Камю

        17 – 19 жовтня студенти факультету дошкільної та корекційної освіти відвідали гарне місто Львів, яке здивувало своєю красою і величністю.

IMG_2715

Читати далі …

Подорож до Переяслав-Хмельницького

    З метою підвищення рівня патріотичного виховання студентської молоді студенти історичного факультету 14 жовтня здійснили екскурсію з відвідуванням Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». Супроводжувала студентів доцент кафедри історії України Ольга Скус.

ptQJgutQVcI Читати далі …

Вітання до Дня Захисника України

Den-zahysnyka-Ukrajiny
14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну.
Цього дня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці – старовинне християнське свято. 

14 жовтня відзначається також День Українського козацтва.

Це свято встановлено Указом Президента України від 07.08.1999 №966, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та Його вагомий внесок у сучасний процес державотворення.

14 жовтня українці відзначають День захисника України.
Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Переконана, що український народ відстоїть незалежність нашої держави, оскільки ми маємо гідних Захисників нашої держави.

З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

У день свята бажаємо усім нам мирного неба,  злагоди та взаєморозуміння. Незламності духу та міцного здоров’я нашим захисникам України. Віри в світле майбутнє нашої держави, нашої України!

                 З повагою
Голова Профкому УДПУ                                                                       Осадчий О.С.

 

ВІТАЄМО

Шановні бібліотекарі!

 Прийміть найщиріші вітвння з нагоди  

85-ої річниці бібліотеки   та Всеукраїнського дня бібліотек.

seminarfoto3

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Читати далі …

Успішний навчальний проект: виховуємо профспілкових лідерів

   Щорічний навчальний проект «Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера 2015» відбувся 30 вересня-3 жовтня 2015 року у м.Харків. Захід традиційно здійснюється за підтримки Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України.

yxJ422aE7fw

PzBVKO_0sGs

Читати далі …