Вітання з Днем працівників освіти

kartinka

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

 Обком Профспілки працівників освіти і науки України та Профспілковий комітет УДПУ щиро вітає Вас з професійним святом –

ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Кожен навчальний рік є для Вас стартом нових здобутків, сміливих сподівань та звершень. Ви відкриваєте перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, навчаєте впевнено долати перешкоди, виховуєте характер і волю. Ви реформатори освіти сьогодення, і, як ніхто, дбаєте про постійне впровадження нових технологій навчання, новітню педагогічну філософію і тим сприяєте тому, щоб ставлення до знань та духовності, як найвищих цінностей, заволоділо українським суспільством.

Нехай Вам не забракне снаги, мудрості і мужності гідно долати цей шлях. Нехай невичерпною буде криниця Вашого здоров’я, людського щастя. Щиро зичимо усім прихильної долі, незгасимої життєвої енергії, вдачі, радості, благополуччя та достатку.

Віри усім у краще майбутнє, впевненості у своїх силах.

Нехай таланить Вам завжди і в усьому.

                 З повагою,
Голова обкому Профспілки                                                                      Жалдак О.Д.
Голова Профкому УДПУ                                                                       Осадчий О.С.

Зі святом Курбан-Байрам!

296229046

Профспілка університету сердечно вітає студентів з Туркменії та Узбекистану зі світлим святом Курбан-Байрам, яке символізує всемогутність й милосердя Всевишнього творця.

У цей благословенний час утвердження у вірі, духовного очищення і вдосконалення, добра і благодійництва бажаємо вам міцного здоров’я, радості, щастя, миру, злагоди і процвітання.

Дбати про нужденних — мораль свята

Курбан-байрам!

Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

turist-na-zemleПрийміть щирі вітання з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Туристична сфера сьогодні є потужним фактором соціально-економічного розвитку цілого ряду галузей, регіонів, країни в цілому. Це створення тисяч нових робочих місць, відродження історичних і культурних святинь, захист та раціональне використання природних багатств.

Бажаємо всім туристам України, працівникам туристичної сфери міцного здоров’я, добра і щастя, найкращих вражень від туристичних подорожей натхнення та успіхів в усіх справах!

Голова Профкому УДПУ                                             Осадчий О.С.

      17154639

  Вітаємо колектив факультету дошкільної та корекційної освіти та всіх працівників дошкільних закладів з Днем працівників дошкільної освіти. 

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача. 

  Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Голова Профкому УДПУ                          Осадчий О.С.

Іван Васильович змінює професію – прем’єра театра імені П.К.Саксаганського!

23 вересня студенти-першокурсники та викладачі університету  за сприяння профспілкового комітету мали можливість відвідати одну з найкращих вистав Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К.Саксаганського – “Іван Васильович змінює професію”.

IMG_2384

Читати далі …

Студенти та викладачі факультету мистецтв відвідали концерт Черкаського заслуженого українського народного хору

Cherkaskyj-hor-v-Umani

21 вересня, студенти та викладачі факультету мистецтв відвідали концерт Черкаського заслуженого українського народного хору.
Черкаський заслужений український народний хор був створений у травні 1957 році. Засновником колективу і його першим художнім керівником був Кущ Микола Давидович. У різні роки творчої діяльності його керівниками та головними диригентами були Андрій Хмара, Володимир Конощенко, Анатолій Пашкевич, Євген Кухарець, Петро Савчук, Олександр Стадник, Анатолій Авдієвський.

DSC_0043

Читати далі …