Оздоровлення студентів на Шацьких озерах

З 16 по 23 травня студенти ІІ курсу природничо-географічного факультету, під керівництвом доцента кафедри загального землезнавства та геології О.Д. Лаврика, проходили комплексну фахову практику з дисциплін «Загальне землезнавство» та «Географія материків і океанів» в межах Шацького національного природного парку.

7kH5l3Wq9P4 Читати далі …

З Днем науки!

Bezymyanny_111

«Вітаємо зі святом великої перемоги»

iK2PPcZh1aQ

Фестиваль патріотичної пісні та поезії в Черкасах

6 травня  в актовій залі обласного Будинку вчителя відбувся фестиваль патріотичної пісні та поезії, присвячений 70-річчю перемоги у великій вітчизняній війні «Клич людини над світом лине: хай буде мир!». Наш університет представляв на фестивалі талановитий студент мистецько педагогічного факультету Олександр Біденко з піснею «Чорнобривці».

IMG_3840 (1) Читати далі …

Профком УДПУ долучився до благодійної акції ”Мистецтво заради миру”

Мистецтво танцю та бажання допомогти ближньому 29 квітня об’єднало на сцені більше ніж пів сотні студентів – представників усіх факультетів університету під час танцювального марафону «Ми – українці!». Цей марафон відбувся у рамках благодійної акції Мистецтво заради миру”.

Bez-ymeny-1-1024x511

Кошти, зібрані під час заходу були передані волонтерам історичного факультету і друзям 21-річного військовослужбовця Олександра Попруженка, який поранений перебуває в Одеському військовому шпиталі і потребує негайної операції, яка, нажаль, коштує чималих грошей. Цього ж вечора кошти було перераховано на рахунок матері Олександра. Вона щиро вдячна за допомогу, яку усіма силами намагаються надати студенти та викладачі нашого вишу. А учасники та організатори марафону щасливі від того, що можуть хоч невеличкою часточкою допомогти хлопцеві, бо переконані, що чужої біди не буває.

DSC0453 Читати далі …

«Міс факультету початкової освіти – 2015»

DSC9823

DSC9861

Усі конкурсантки показали себе, неймовірно граціозними, красивими і, що не менш важливо для майбутніх педагогів, розумними і талановитими. Але серед чарівних претенденток, потрібно було обрати найчарівнішу, найрозумнішу та найталановитішу.

DSC9819 Читати далі …