ХІХ звітно-виборна конференція Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

15 квітня 2015 року відбулася ХІХ звітно-виборна конференція Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. На конференцію прибули 138 делегатів серед них були і члени профспілки УДПУ.

2d6CF-N3s3o Читати далі …

Танцювальна вистава “Право на життя” в Черкасах

7 квітня в приміщенні Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка за фінансової підтримки Профспілки УДПУ імені Павла Тичини, відбувся показ соціального проекту танцювальної вистави “Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму”.

DSC_0064

В танцювальній виставі у стилі перфоманс з використанням документальних та художніх кінокадрів, декорацій та світлового оформлення студенти 5 курсу мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки «Хореографія» на чолі зі своїм керівником та режисером проекту Людмилою Михайлівною Андрощук прагнули привернути увагу глядачів до проблеми наркоманії та алкоголізму та показати можливість повернення до здорового способу життя навіть в найскладніших ситуаціях. І їм це вдалося, адже як сказала одна з героїнь постановки: «Якщо Вашу виставу побачить одна молода людина і не стане наркозалежною – це важливо, а якщо п’ять – це велика перемога!».

DSC_0340 Читати далі …