Підтримуємо бізнес-ідеї

Неодноразово підтримуючи студентські ініціативи, культурно-масову роботу, Профспілковий комітет цього разу долучився і до навчальної роботи, яка сприяє професійному зростанню майбутніх спеціалістів та розкриттю їх найкращих професійних якостей. 20 лютого на економічному факультеті відбувся традиційний конкурс бізнес-планів, де за звання найкращого боролися більше десятка  конкурсантів. Профспілка зі свого боку нагородила грошовими преміями переможців конкурсу.

DSC_0011 DSC_0255

Афганістан: пам’ять і шана…

news_afgan_20100215

Від щирого серця Профспілковий комітет університету вітає усіх учасників бойових дій на територіях інших держав та воїнів-афганців із 25-ою річницею виведення радянських військ з Афганістану!
Висловлюємо шану учасникам бойових дій, яким довелося у мирний час брати до рук зброю, ризикувати своїм життям. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!
Щиро дякуємо воїнам-афганцям, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління.
Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці.
Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають вас!
Наснаги вам, здоров’я, добра, благополуччя!

Свято єднання сердець

До Дня Святого Валентина на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося чудове свято закоханих  “ФСПО єднає серця!”.  Як активний учасник цікавого студентсько життя університету, Профспілка, традиційно залучилась до спонсорської підтримки організованого дійства.

DV