Підтримуючи ініціативи

Наприкінці листопада Профком знову долучився до підтримки ініціатив молодих, цілеспрямованих та творчих,  і цього разу це – конкурс «Туристичні маршрути Уманщини» організований Інноваційним бізнес-інкубатором та кафедрою туризму і готельно-ресторанної справи. Учасниками конкурсу стали студенти 2-го та 3-го курсів економічного факультету УДПУ напряму підготовки «Туризм». Конкурс став непересічною подією студентського життя на факультеті, оскільки дозволив конкурсантам випробувати себе у професіональній сфері, а матеріальна винагорода за кращі роботи стала яскравим прикладом стимулювання професійної діяльності.

ekonom-konkurs

З Днем студента!

Шановне студентство!
Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!
Бажаємо Вам здоровя, цікавого навчання, веселих трудових буднів, незабутніх вражень, нових звершень та активної життєвої позиції!
Саме від Вас та Ваших вчинків залежатиме майбутнє нашої країни!
den_studenta
– З повагою Профком –

 

 

 

 

 

Екскурсія у Канів

За підтримки Профспілки університету студенти продовжують подорожувати містами України. Цього разу активісти з історичного факультету відвідали мальовниче місто на берегах Дніпра – Канів, побували на могилі великого Кобзаря.
phoca_thumb_l_WiSSfDviV3s

 

Цікавою була екскурсія у Читати далі …

АПОС запрошує на День студента

За організації АСОЦІАЦІЇ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАТОРІВ СТУДЕНТІВ УКРАЇНИ

ДЕНЬ СТУДЕНТА
16-17 листопада 2013

Вечірка «НІЧ ВІЧНОГО СТУДЕНТА» запрошує « відірватися» не тільки нинішніх студентів , а й тих , хто в душі залишився вічним студентом.
Гостей свята чекає запальна музика , божевільні танці до ранку , нові знайомства та багато сюрпризів .
Створювати гарний настрій учасникам вечірки буде запальний ді-джей Микола Втіха .
Крім того , учасники party зможуть зануритися в незабутню атмосферу 80-90х на дискотеці улюблених хітів , а також продемонструвати свій « співочий » талант в караоке. Читати далі …

Подорожуємо з Профкомом

Ще одна подорож, до мальовничого українського міста Львів, славного своєю історією, визначними місцями та пам’ятками архітектури відбулась у перших числах листопада за участі студентів природничо-географічного факультету.

DSCN4116

Читати далі …