Участь у Всеукраїнському семінарі-нараді голів первинних профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів України

5-8 червня 2013 р., на базі лікувально-оздоровчого комплексу ХАІ “Ікар” що у селищі Рибаче (АР Крим) проходив Всеукраїнський семінар-нарада голів первинних профспілкових організацій студентів вищих навчальних закладів Українидо роботи якого долучились і представники Профкому Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, в особі заступника голови ПК Крутченко Л.В.

2-k

Робота семінару передбачала слухання та обговорення звіту Ради Асоціації правозахисних організаторів студентів України та Контрольно-ревізійної комісії Асоціації. Читати далі …

Фахова практика на південному березі Криму – і навчання і оздоровлення

З 3 по 10 червня студенти 2 курсу природничо-географічного факультету проходили комплексну практику з загальної екології, зоології та хіміко-технологічну практику на Південному березі Криму.

11-kr

 

12-kr Читати далі …

Навчально-тренувальний табірний збір з туристичної роботи та плавання

З 27 травня по 3 червня за підтримки профспілки університету та ПРАТ «Технолог» на території бази відпочинку ПРАТ «Технолог» (р. Південний Буг) с. Ставки Вінницької області проходив навчально-тренувальний табірний збір з туристичної роботи та плавання, який входить до навчального плану зі спеціальності „ Фізична культура ”.

1табір

 

 

 

Читати далі …